KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 8304003
nr 830 4003
Franciska Clausen
(1899-1986)
Blandteknik, Franciska Clausen (1899-1986), komposition, signerad: 'F C 1928', 14x11 cm
Utrop:
30.000 kr
Såld:
27.000 kr
måndag 27 maj 2013
kl 20:36:07
26.500 kr
25.500 kr
- Klassiska